110 000 €
Kannikese 14, Saku, Saku vald, Harjumaa
Renoveeritud! Mööbli ja tehnikaga! Kogu korteri ulatuses 2 rõdu!
2 комнатная|32.8 m²|этаж 4/5 | 3 354 €/m²
Suure rõduga! Aknaga vannituba! 4 korterit majas! HINDAMISAKT!
Remonditud korter koos sisustusega! Toad eraldi!
MAJA VALMIS, TULE TUTVUMA NÄIDISKORTERIGA!
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |