300 €
Jaama tn 2, Nõmme, Nõmme, Tallinn, Harjumaa
ERIPAKKUMINE! ESIMENE KUU ÜÜRIVABA!
1 комнатная|43 m²|этаж 2/2 | 6.98 €/m²
ERIPAKKUMINE! ESIMENE KUU ÜÜRIVABA!
MAJUTUSRUUMID NÕMMEL
Garaažipind Tähetorni Kvartalis!
Anda üürile vaikne majaosa
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |