175 000 €
1 Haavasalu tee 20, Türisalu, Harku vald, Harjumaa
TERRASSI JA SAUNAGA SUVILA KEILA-JOA LÄHEDAL
2 комнатная|89.6 m²|Этажей 2 | 1 953 €/m²
1 д назад
TERRASSI JA SAUNAGA SUVILA KEILA-JOA LÄHEDAL
Suvila lühikese sõidu kaugusel Tallinnast!
UUS HIND! suvine hinnasula!
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |