274 900 €
Tiiu tn 14/1-62, Veerenni, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa
Tiiu 14/1 maja on valmis – tule tutvuma!
2 комнатная|54.2 m²|этаж 5/10 | 5 072 €/m²
Tiiu 14/1 maja on valmis – tule tutvuma!
A KLASSI KODU ,PARKIMISKOHT HINNA SEES
RUUMIKAS KORTER SÜDALINNAS!
Stellari kampaania: juunikuu lõpuni erihind valitud kodudele
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |