138 000 €
2 Tähe tn 12, Elva linn, Elva vald, Tartumaa
Suur ja pika ajalooga krunt keset linna!
3 комнатная|101 m²|Этажей 1 | 1 366 €/m²
Suur ja pika ajalooga krunt keset linna!
Müüa maja kinnistu hinnaga!
Metsatukk/Põllumaa/looduskaitseala/Maja
Müüa Alttoa talu Võrtsjärve läheduses Tartumaal.
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |