65 000 €
1 Kirsi tn 9, Jõgeva linn, Jõgeva vald, Jõgevamaa
Maja keset linna!
6 комнатная|100 m²|Этажей 2 | 650 €/m²
Maja keset linna!
Palamuse ajalooline hoone
Müüa 4 erineva otstarbega kinnistut - kokku 1,9 hektaril
Palju ruumi, suur kinnistu!
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |