425 €
Mustamäe tee 62, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa
Soliidne väike büroopind!
2 комнатная|50 m²|этаж 2/2 | 8.50 €/m²
Soliidne väike büroopind!
ÄRIPIND TAMMSAARE KESKUSES
Stuudio, showroom. Saunaruumid.
Hea ligipääsuga büroopind koos väikse laoga
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |