675 €
Raatuse tn 45-38, Ülejõe, Tartu linn, Tartu, Tartumaa
Uus büroopind Tartu kesklinnas Raatuse Residentsis
1 комнатная|37 m²|этаж 1/6 | 18.2 €/m²
Uus büroopind Tartu kesklinnas Raatuse Residentsis
С лифтом, все расходы включены!
Офисное помещение «всё включено» с балконом!
Tööta seal, kus sünnivad ideed!
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |