280 000 €
Kooli, Raudla, Tapa vald, Lääne-Virumaa
РЯДОМ С АЭГВИИДУ-ДОМ НА 2 СЕМЬИ!
5 комнатная|235.4 m²|Этажей 2 | 1 189 €/m²
РЯДОМ С АЭГВИИДУ-ДОМ НА 2 СЕМЬИ!
Avar 7-toaline maja Tapal
Müüa talukoht Tapa vallas, Tallinnast 75 km kaugusel!
hoonestatud kinnistu Tapa vallas, Türje külas,Kose
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |