232 900 € 3 085 €/m² 1 Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Ropka, Ülenurme tn 31 3 комнатная|75.5 m²|Этажей 2 Месячная плата 0 € Рассчитать С планом
202 350 € 3 483 €/m² Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Raadi-Kruusamäe, Raadiraja tn 14-11 Köögimööbel. Klaasitud rõdu. 3 комнатная|58.1 m²|этаж 2/4 Месячная плата 0 € Рассчитать Все объявления (21) Raadiraja Kodud
215 900 € 3 024 €/m² Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Raadi-Kruusamäe, Raadiraja tn 8-13 VAADE AUTOVABALE SISEHOOVILE, LÜKANDUSTEGA KLAASSEINAST TÖÖNURK 3 комнатная|71.4 m²|этаж 2/4 Месячная плата 0 € Рассчитать Все объявления (21) Raadiraja Kodud
200 000 € 3 503 €/m² 1 Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Annelinn, Ihaste tee 2f-8 Kodude suur külastuspäev 14.03.2026 kell 11:00-15:00 3 комнатная|57.1 m²|этаж 3/6 Месячная плата 0 € Рассчитать