339 000 €
Lavendli tn 1, Külitse, Kambja vald, Tartumaa (Забронировано)
5-toaline, A energiaklassi kivimaja
5 комнатная|206.9 m²|Этажей 1 | 1 638 €/m²
5-toaline, A energiaklassi kivimaja
Kvaliteetne 5-toaline eramaja, 1 km Tartu linnast
KAASAEGNE MAJA SUURE KRUNDIGA
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |