222 €
A. Lauteri 5, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa
Erinevad suurused ja võimalused!
1 комнатная|22 m²|этаж 2/5 | 10.1 €/m²
Erinevad suurused ja võimalused!
КОВОРКИНГ- РАБОЧЕЕ МЕСТО В ОБЩЕМ ОФИСНОМ ПОМЕЩЕНИИ
Renoveeritud väikebüroo Narva maantee 4 ärihoones
Nurgapealne ruum! Tasuta parkimine! Vee võimalus!
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |