240 000 €
Nulu tänav 2, Sauga, Tori vald, Pärnumaa
Nulu tänav 2
1 комнатная|200 m²|этаж 1/1 | 1 200 €/m²
Nulu tänav 2
Müüa Sindi kesklinna ajaloolises hoones asuv äripind!
UUS HIND! Büroohoone või kahepere elamu.
Uus hind!<br /> Hinnale lisandub käibemaks!
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |