14 500 €
Türje, Tapa vald, Lääne-Virumaa
hoonestatud kinnistu Tapa vallas, Türje külas,Kose
Аукцион: аукцион в начале дня, а остальные 17 и 14 часов. Время: 09.06.2026 13:00 3 комнатная|57 m²|Этажей 1 | 254 €/m²
hoonestatud kinnistu Tapa vallas, Türje külas,Kose
Müügis eriline taastamist väärt kodu looduskaunis paigas!
Müüa vana talumaja
Müüa talukoht Tapa vallas, Tallinnast 75 km kaugusel!
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |