789 € Liivalaia tn 36, Keldrimäe, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa Liitu Arteri toreda kogukonnaga 1 комнатная|21.4 m²|этаж 6/15 | 36.9 €/m²
830 € Vana-Lõuna tn 39-174, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa Äripind Lutheri Kvartalis 1 комнатная|78.9 m²|этаж 1/5 | 10.5 €/m²
1 095 € Tartu mnt 44-68, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa Strateegiliselt kasuliku asukohaga äripind! 1 комнатная|43.8 m²|этаж 1/8 | 25 €/m² Avalon Plaza (20)