319 000 €
2 Kolmnurga tn 4, Audru, Pärnu, Pärnumaa
A energiaklassiga kivimaja- tehtud eksperthinnang
4 комнатная|151.8 m²|Этажей 1 | 2 101 €/m²
A energiaklassiga kivimaja- tehtud eksperthinnang
Uus majaosa mändide all! Sissekolimiseks valmis!
Kolme magamistoa, sauna ja suure terrassiga kodu
Moodne ühekorruseline elamu / maaküte + jahutus
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |