1 150 € Tähetorni tn 21C-6, Nõmme, Tallinn, Harjumaa Tõstandukse ja estakaadiga laopind Tähetorni 21C 1 комнатная|301 m²|этаж 1/2 | 3.82 €/m²
782 € Väike-Paala tn 4, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa Низкие коммунальные расходы – около 2 €/м² 1 комнатная|65.2 m²|этаж 3/4 | 12 €/m²
1 014 € Liivalao 11, Nõmme, Tallinn, Harjumaa Kontoriruumid Kesklinna lähedal Liiva Keskuses 1 комнатная|156 m²|этаж 2/2 | 6.50 €/m²