240 000 € Месячная плата 0 € Рассчитать Juuli-Aadu, Rannaküla, Lääneranna vald, Pärnumaa Juuli-Aadu 5 комнатная|83 m² | 2 892 €/m²
225 000 € Месячная плата 0 € Рассчитать Merelaane, Mereäärse, Lääneranna vald, Pärnumaa Köögimööbel ja EV-laadija hinnas – kohe elamiseks! 4 комнатная|164.7 m²|Этажей 2 | 1 366 €/m²
49 500 € Месячная плата 0 € Рассчитать Lihula, Kasari, Pagasi, Lääneranna vald, Pärnumaa Старый дом, большая территория! 2 комнатная|192.2 m²|этаж 1/1 | 258 €/m²
249 000 € Месячная плата 0 € Рассчитать Mesikäpa, Soovälja, Lääneranna vald, Pärnumaa MÜÜA SUURTE VÕIMALUSTEGA TOOTMISTALU! 3 комнатная|540 m²|Этажей 2 | 461 €/m²