29 000 €
Pargi, Haimre, Märjamaa vald, Raplamaa
4-toaline korter rahulikus piirkonnas!
4 комнатная|77.5 m²|этаж 1/2 | 374 €/m²
4-toaline korter rahulikus piirkonnas!
Viimase korruse kodu renoveeritud majas. PAKU OMA HIND!
Müüa 4-toaline korter Märjamaal
RUUMIKAS PEREKORTER VARBOLA KESKUSES!
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |