17 000 €
Tehnika 6, Kaiu, Rapla vald, Raplamaa
Müüa hoonestatud elamumaa Kaiu alevikus
2 комнатная|40 m²|Этажей 1 | 425 €/m²
Müüa hoonestatud elamumaa Kaiu alevikus
SUVILA LOODUSKAUNIS KOHAS!
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |