530 € 12.2 €/m² Harjumaa, Tallinn, Mustamäe, Sõpruse pst 236 КВАРТИРА СВОБОДНА! 2 комнатная|43.6 m²|этаж 1/5
490 € 12.1 €/m² Harjumaa, Tallinn, Mustamäe, Akadeemia tee 56 Möbleeritud korter! 2 комнатная|40.5 m²|этаж 1/4
575 € 13.7 €/m² Harjumaa, Tallinn, Mustamäe, Ehitajate tee 43 TÄIESTI UUE SISUSTUSEGA! KOHE SAADAVAL! 2 комнатная|42.1 m²|этаж 3/5
550 € 13.1 €/m² Harjumaa, Tallinn, Mustamäe, Mustamäe tee 126 2 комнатная|42 m²|этаж 3/5 Oт владельца