450 000 €
5 комнатная|160.7 m²|Этажей 4 | 2 800 €/m²
Äripind Vektori hoones – IV korruse büroopind Pärnu maanteel!
Erinevaid tegevusvaldkondi kattev äripind!
Restoran|Suurepärane asukoht|Suured aknad tänavale
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |