272 180 €
Propelleri 4, Rakvere, Lääne-Virumaa
MAAKÜTE! A-ENERGIA, 5-TUBA, BRONEERI JUBA TÄNA!
5 комнатная|127 m²|Этажей 1 | 2 143 €/m²
MAAKÜTE! A-ENERGIA, 5-TUBA, BRONEERI JUBA TÄNA!
Müüa ehitusjärgus kahekorruseline elamu Rakvere linnas
Uus hind!
UUED ERAMUD!
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |