329 000 €
Sookünka, Märdi, Otepää vald, Valgamaa
Uus pakkumine
5 комнатная|167.5 m²|Этажей 2 | 1 964 €/m²
Uus pakkumine
2 kinnistut Tõutsi küla, Otepää vald (HÜPOTEEGIGA!
SOODUSHIND! KODU kauni Neitsijärve kaldal!
PUHKEMAJA KUUTSEMÄEL – JÄRVEVAATEGA, SUUSAKESKUSE
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |