1 210 €
Keskuse 1/1, Saue linn, Saue vald, Harjumaa
Esimesed 3 kuud üüri tasuta!
4 комнатная|87.4 m²|этаж 1/4 | 13.9 €/m²
Esimesed 3 kuud üüri tasuta!
A-energiaklassi ärihoone!
KONTORIHOONE JA ANGAARIDEGA HOONESTATUD KINNISASI
Üürida laopind
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |