150 000 €
Adiste, Põlva vald, Põlvamaa
Haruldane osaliselt taastatud rehielamu kompleks!
5 комнатная|245.4 m²|Этажей 1 | 611 €/m²
2 д назад
Haruldane osaliselt taastatud rehielamu kompleks!
Hästi hooldatud kinnistu ja maja Põlva külje all!
Atraktiivne Orajõe lähedane kinnistu kesklinnas
Kvaliteetsete lahendustega, hinnatud piirkonnas.
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |