230 000 €
2 Kedre, Lääne-Nigula vald, Läänemaa
Renoveeritud maamaja avaral krundil
5 комнатная|257 m²|Этажей 2 | 895 €/m²
Renoveeritud maamaja avaral krundil
Sinu unistuste maja!
AVATUD HINNAPAKKUMISELE !
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |