94 900 €
Kasenurme, Kõrgu, Rapla vald, Raplamaa
ERIHINNAGA KLIENDIPÄEV P 31.05! SOODUS -5000€
4 комнатная|165.4 m²|Этажей 1 | 574 €/m²
18 ч назад
ERIHINNAGA KLIENDIPÄEV P 31.05! SOODUS -5000€
Müügile on tulnud hästi hoitud suvila Pirgu külas.
Registreeru kliendipäevale 22.05 kell 18:30-19:00
UUS HIND! Avara krundiga suvila Pirgus, Raplamaal!
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |