299 000 €
Sinialliku, Viljandi vald, Viljandimaa
Looduskaunis kohas maja Viljandi külje all
6 комнатная|240 m²|Этажей 2 | 1 246 €/m²
Looduskaunis kohas maja Viljandi külje all
Lummav elamu imelises paigas! 5km Viljandist
Maamaja linna lähedal!
Ajalooline talukompleks Raudna jõe kaldal
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |