195 680 € 2 729 €/m² Tartumaa, Tartu vald, Kõrveküla, Kõrveringi tn 8-12 UUED KODUD KÕRVEKÜLAS! 3 комнатная|71.7 m²|этаж 3/3 Месячная плата 0 € Рассчитать Все объявления (11) Новый проект
187 440 € 2 693 €/m² Tartumaa, Tartu vald, Kõrveküla, Kõrveringi tn 8-7 Uued kodud Kõrvekülas. 3 комнатная|69.6 m²|этаж 2/3 Месячная плата 0 € Рассчитать Все объявления (11) Новый проект
187 440 € 2 519 €/m² Tartumaa, Tartu vald, Kõrveküla, Kõrveringi 8-2 Uued kodud Kõrvekülas. 3 комнатная|74.4 m²|этаж 1/3 Месячная плата 0 € Рассчитать Все объявления (11) Новый проект
191 230 € 2 671 €/m² Tartumaa, Tartu vald, Kõrveküla, Kõrveringi tn 8-5 Uued kodud Kõrvekülas. 3 комнатная|71.6 m²|этаж 2/3 Месячная плата 0 € Рассчитать Все объявления (11) Новый проект