139 000 €
Entusiasti tn 13, Vana-Aespa, Kohila vald, Raplamaa
Ehitusjärgus elamiskõlblik suur maja Aespa alevik
7 комнатная|241 m²|Этажей 2 | 577 €/m²
Ehitusjärgus elamiskõlblik suur maja Aespa alevik
Müüa suurepärase asukoha ja hea planeeringuga maja
Suur maja privaatse aiaga – ideaalne perele!
7-toaline, aastaringseks elamiseks
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |