39 000 €
Õru, Anne, Antsla vald, Võrumaa
Endine metsavahi talukoht Võrumaa metsade vahel
3 комнатная|80.5 m²|Этажей 1 | 484 €/m²
Endine metsavahi talukoht Võrumaa metsade vahel
AVAR MAJA, SUUR JA HOOLDATUD KINNISTU.
tsentraalne vesi! saun! palkmaja!
Suvemaja looduskaunis kohas
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |