414 000 €
2 Vaela tee 41, Kiili, Vaela, Kiili vald, Harjumaa
Väärika ajalooga maja ootab uut pererahvast!
5 комнатная|182.3 m²|Этажей 2 | 2 271 €/m²
Väärika ajalooga maja ootab uut pererahvast!
Privaatne 2018 rekons. kodu: tiik, kelder, terrass
Avar elamu Luigel, männimetsas tupiktänaval!
MAJAVÄÄRILINE RIDAMAJA!
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |