227 000 €
Narva mnt 128, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa
Oma parkimiskoht ja panipaik hinnas, saun
3 комнатная|75 m²|этаж 3/9 | 3 027 €/m²
Oma parkimiskoht ja panipaik hinnas, saun
NERO RESIDENTSID, A-ENERGIAKLASS, PARKIMISKOHT!
3-комнатная в PARGIKODU с невероятной террасой!
Uus kodu Lasnamäel, Kesklinna piiril
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |