279 000 € 4 650 €/m² Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Pärnu mnt 31-71 SOODSA ASUKOHAGA ÄRIPIND! 1 комнатная|60 m²|этаж 1/8
625 000 € 3 074 €/m² Harjumaa, Tallinn, Vanalinn, Vanalinn, Valli tn 1 Äripind, Valli tn. 1, Viru Väravate kõrval 1 комнатная|203.3 m²|Этажей 1