375 000 €
Läänetuule tee, Türisalu, Harku vald, Harjumaa
Müüa suvila saunaga ja aiaga.
4 комнатная|362 m²|Этажей 2 | 1 036 €/m²
Müüa suvila saunaga ja aiaga.
Müüa suvila Suurupis!
Цена со скидкой при бронировании в мае!
ÕHK-VESI KÜTE! A-ENERGIAKLASS!
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |