139 000 €
2 Esivere, Lääneranna vald, Pärnumaa
VÕRRATU MEREVAATEGA KINNISTU
3 комнатная|143 m²|Этажей 2 | 972 €/m²
VÕRRATU MEREVAATEGA KINNISTU
MÜÜA SUURTE VÕIMALUSTEGA TOOTMISTALU!
Elamu jõe ääres
SUURE KRUNDIGA SUVILA VÄIKESAAREL! UUS HIND septembrist 299 000€
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |