160 000 €
Koti, Ridase, Lääneranna vald, Pärnumaa
Mitmete võimalustega hoonetekompleks nii äriks kui elamiseks!
6 комнатная|161.2 m²|Этажей 1 | 993 €/m²
MAJA KAUNI LOODUSE KESKEL!
MÜÜA SUURTE VÕIMALUSTEGA TOOTMISTALU!
Maakodu looduse keskel – ruumi hingata ja unistada
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |