49 990 €
2 Pihlaka ühistu 6, Vahastu, Kuusalu vald, Harjumaa
ДАЧА НА УЮТНОМ УЧАСТКЕ В VAHASTU
2 комнатная|18 m²|Этажей 1 | 2 777 €/m²
1 д назад
ДАЧА НА УЮТНОМ УЧАСТКЕ В VAHASTU
Armas talukompleks Pärispeal, Lahemaal!
Mere kaldal liivarannas Lahemaal oma lautrikohaga.
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |