45 000 €
Kobra, Põhja-Pärnumaa vald, Pärnumaa
TALUMAJA KOOS KÕRVALHOONETEGA
3 комнатная|93.1 m²|Этажей 1 | 483 €/m²
TALUMAJA KOOS KÕRVALHOONETEGA
TULE VAATA JA TEE OMA PAKKUMINE!
Tore talukoht Libatses! Kinnistu 2.07 ha. UUS HIND!
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |