132 €
Puuvilla tn 19, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa
SOODNE ÄRIRUUM PÕHJA-TALLINNAS. LISANDUVAD AINULT KÜTE, ELEKTER!
5 комнатная|18.8 m²|этаж 2/2 | 7.02 €/m²
Turvaline laopind Telliskivi südames!
Loomeinimese tööruum 13 m2 Pumeko AS-lt
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |