46 500 €
4 комнатная|85.8 m²|этаж 3/4 | 542 €/m²
Asukoht, panipaik, C-märgis, vann, valgus, kunst
НОВЫЕ ЭКСКЛЮЗИВНЫЕ КВАРТИРЫ НА ПРОДАЖУ В RAPLA!
Rahulik ja roheline piirkond vaid 1,6 km kaugusel Rapla linnast!
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |