249 000 €
Merimetsa tn 91, Raeküla, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa
Privaatse hoovi, terrassi ja basseiniga pereelamu
5 комнатная|188.9 m²|Этажей 2 | 1 318 €/m²
Privaatse hoovi, terrassi ja basseiniga pereelamu
Nurme tee 17
UUS! Maaküte, A- energiaklass, kivimaja!
VALMINUD UUS A-ENERGIAKLASSI MAJAKARP, MAAKÜTE!
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |