295 €
Reti tee 11-2, Peetri, Rae vald, Harjumaa
Kampaania: Esimene kuu üür tasuta!
1 комнатная|25 m²|этаж 2/3 | 11.8 €/m²
Kampaania: Esimene kuu üür tasuta!
Suurepärane büroopind vaatega hoovi ja lõuna pool.
Коммерческое помещение для Bашего бизнеса!
Suurepärane büroo- või teeninduspind!
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |