1 950 000 €
Sääre tee 23, Armuneem, Rohuneeme, Viimsi vald, Harjumaa
Eksklusiivne villa merepiiri ja sadamaga
7 комнатная|411 m²|Этажей 3 | 4 745 €/m²
Eksklusiivne villa merepiiri ja sadamaga
Aasa tee 3
Avatud pakkumistele
Ekslusiivne eramu Viimsis, privaatsel tupiktänaval
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |