19 500 €
Sireli, Aravu, Räpina vald, Põlvamaa
Pakkumine harrastuskalastajale! Lämmijärv vaid 6 km kaugusel
3 комнатная|4211 m²|Этажей 1 | 4.63 €/m²
Ilus koht Võhandu jõe kaldal! Avatud hinnapakkumistele!
Võhandu jõgi.
Ehitusvõimalusega kinnistu Peipsi ääres
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |