159 000 €
1 Jõe tee, Palivere, Vidruka, Lääne-Nigula vald, Läänemaa
Jõepiiriga kinnistu koos õunapuuaiaga!
2 комнатная|70.3 m²|Этажей 2 | 2 262 €/m²
Jõepiiriga kinnistu koos õunapuuaiaga!
Energiatõhus väikeelamu
Kinnistu koos majaga looduskaunis metsatukas
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |