400 € Omedu jõgi, Metsaküla, Mustvee vald, Jõgevamaa Jõe ja järve lähedal! 3 комнатная|129 m²|Этажей 2 | 3.10 €/m²
500 € Kooli tee 4, Esku, Põltsamaa vald, Jõgevamaa Oma tiigi ja saunaga kodu Esku külas! 4 комнатная|139 m²|Этажей 2 | 3.60 €/m²