179 000 €
1 Kase, Voika, Nõo vald, Tartumaa
KODU LOODUSE KESKEL, VAID 15 MINUTIT TARTUST.
3 комнатная|130 m²|Этажей 2 | 1 377 €/m²
KODU LOODUSE KESKEL, VAID 15 MINUTIT TARTUST.
Unistuste kodu rahulikus ja rohelises piirkonnas!
Maja Nõo aleviku keskmes
Looduskaunis kohas Teie uus kodu!
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |