449 000 €
Võsu tee 2, Haaslava, Kastre vald, Tartumaa
Luksuslik eramu peresõbralikus uusarenduses!
4 комнатная|240.3 m²|Этажей 1 | 1 869 €/m²
Luksuslik eramu peresõbralikus uusarenduses!
A-energiaklass! Valmimisaeg 2026 kevadel
Privaatne kinnistu suvila ja metsaga – elekter olemas!
Müüa kinnistu kahe elamuga Tartumaal
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |